poniedziałek, 21 lipca 2014

o tym jak biegnie czas i o trzech latach jak jeden dzień

Nie mam czasu tu nic napisać, choć po urlopie w pracy nie miałam wcale bardzo dużo zajęć.
Jednak dzień za dniem pędzą jak oszalałe, prawie połowa lata za nami. I dobrze, niech się te straszne upału kończą już - nie lubię takiej pogody. Najciekawsze zresztą będzie to co przyniesie jesień. Na razie czekam, nie dając ponieść się zbyt wielkiej radości i modlę się cichutko...

16 lipca minęły 3 lata od naszego ślubu!
I nie mam pojęcia kiedy to zleciało... Ze wszystkich decyzji, które podjęliśmy razem to decyzja o ślubie była najlepszą. I choć straszono nas, że zmieni się wszystko, to widzimy, że te zmiany to tylko radość i szczęście z bycia razem. Ciągle się coś zmienia, ciągle poznajemy się na nowo i to jest piękne.

To był prawdziwy ślub z miłości, na przekór woli rodziny - tak jak w książkach - i miejmy nadzieję, że jak w książkach zakończenie będzie w stylu "i żyli długo, i szczęśliwie".

Bez wesela, bez fajerwerków, bez podróży zagranicznej. A ze szczerością, zaufaniem i miłością - tak weszliśmy w małżeński stan. I trwamy tak, choć czasem "dzień codzienny" nieco męczy, nuży i denerwuje, a rocznicowego kebaba zjedliśmy dopiero wczoraj, to czujemy, że jest między nami magia.


12 komentarzy:

 1. Najlepszego z okazji rocznicy! Kebab- uwielbiam takie formy spędzania ważnych dni ;) to jest wyjątkowe, nie jakieś tam restauracje, tony kwiatów, prezenty. Właśnie tak, zwyczajnie, a za razem wyjątkowo!

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz dłuższy staż niż ja, bo nam minie dwa lata w sierpniu. :)
  Gratuluję serdecznie. :) Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy.

  OdpowiedzUsuń
 3. niech Wasza milosc trwa i trwa! zycze duzo milosci,zrozumienia i zaufania, a takze spelnienia marzen, tez tego jesiennego marzenia:-)
  ps.i ja czekam na jesien bo mam przeczucie,ze to bedzie piekna pora roku;-)....

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubie cie czytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. W takim razie życzę Wam długich lat w szczęściu i miłości ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. i tej nieustającej magii wciąż Wam życzę -wszystkiego naj!!!!! Życzę kolejnych rocznic,a wraz z latami upływającymi niech wzrasta miłość, spełnienie i radość :))))

  OdpowiedzUsuń