poniedziałek, 27 października 2014

mamy syna wspólnego choć nie musiałam go urodzić - najpiękniejsze prezenty od losu to te niespodziewane

Tydzień temu w niedzielę zostaliśmy rodzicami. Chłopca. Mały De ma już 6 tygodni, ale synem naszym jest od 1 tygodnia. Wspólny Chrześniak, pierwszy syn! Wymarzony i wymodlony. Przez własnych rodziców, a i przez nas. Dobrzy znajomi zaprosili nas rok temu na wakacje, potem coraz bardziej splotły się nasze życia, a teraz staliśmy się rodziną - bo mamy wspólne dziecko.

Cieszymy się i już myślimy o tym co powinniśmy zrobić, jak zadbać o naszego synka... Co kupić, kiedy odwiedzić?

Słyszeliśmy kiedyś, że jeszcze się przekonamy - bo tak źle traktujemy ludzi. Zostawią nas wszyscy. Jesteśmy okropni, nienawistni.... Ktoś odszedł z naszego życia (oczywiście winni byliśmy my!). Los - tak jak zapowiadano nam - odwrócił się. Rodzina, którą mieliśmy stracić rozrasta się w niespodziewanym kierunku. 

Powiem Wam w sekrecie zawsze staraliśmy się być dobrzy, dążyć do zgody i porozumienia. Z niektórymi się nie da. Co los zabrał oddał po stokroć. I tak po cichutku mamy nadzieję, że wcale nie jesteśmy tak bardzo źli. 

I dziękujemy - Panu Bogu i dobrym ludziom, którzy nas otaczają, że mają nas w opiece.

I dumni jesteśmy - pierwszy wspólny syn! (no bo ja sama mam już jednego chrześniaka, co jego i jego braci uwielbiamy do granic możliwości).

4 komentarze:

 1. Nie ma co sluchac innych. Jedtesmy otoczeni prxez roznych ludxi, tych dobryvh i pozytywnych, a ez takich nienawistnych wlasnie. Najgorzej jednak, jak za bliskich sobe uwazamy tych, ktorzy nam zle zycza.... zycze Wam duzo szczescia, cos mi mowi,ze jstescie wartosciowymi ludzmi, ciesze sie wraz z Wami z waszego szczescia i po cichu marze,ze i do mnie sie usmiechnie:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie nam oceniać jakimi ludźmi jesteśmy, ale myślę, że jak się robi dobre rzeczy to one wracają do człowieka. Czekaj więc cierpliwe Megi ;) Będzie dobrze! Pozdrowionka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze będzie, bo jesteście wspaniali :)
  Cudownie, że los wynagradza to co zabrał :*:*:*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspaniałych to mamy przyjaciół. Chociażby jedną Urszulę w dalekiej Norwegii... :*

   Usuń